ZADZWOŃ
668201333

Nordic walking

Nordic Walking jest obecnie jednym z najszybciej rozwijających się sportów masowych w Europie i na świecie. Jest to idealna forma aktywności ruchowej na świeżym powietrzu. Podczas marszu pracuje ponad 90 proc. mięsni ludzkiego ciała. Chód z wykorzystaniem kijków jest nawet do 40 proc. bardziej efektywny niż bez nich.

Dla kogo jest Nordic Walking?

Nordic Walking jest odpowiedni dla ludzi w każdym wieku i każdym stopniu zaawansowania fizycznego. Jest to sport dla wszystkich tych, którzy chcą: poprawić kondycję, uprawiając sport mało inwazyjny oraz urozmaicić swój program treningowy, zrzucić nadmierne kilogramy, poprawić swoje samopoczucie

Kto może uprawiać NW?

Osoby starsze, które maja problemy ortopedyczne, ponieważ kijki odciążają kręgosłup i stawy, osoby młode i w średnim wieku w celu poprawienia swojej kondycji, wzmocnienia mięśni.

Jak zacząć?

Aby rozpocząć ćwiczenia Nordic Walking nie potrzeba wiele. Poza chęcią wyjścia, ruszenia się z domu, potrzebne jest jedynie wygodne obuwie dostosowane do warunków atmosferycznych i pory roku, ubranie sportowe oraz para kijków przeznaczona do Nordic Walking. Takie kije znajdziecie Państwo właśnie w naszym ośrodku. Ważna jest również technika chodzenia, która pozwoli wykorzystać wszystkie zalety Nordic Walking.

DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

ATRAKCJE OKOLICY

MAPA

BOSKI RAJ
ul. Liliowa 1, Sianożęty
Ustronie Morskie 
recepcja@boskiraj.pl
tel.: 668 201 333

 
 200m  od morza
Copyright © 2012 Boski Raj. Realizacja KajWare